Email Listesi
Not: Duyurulardan haberdar olmak için email adresinizi listeye ekleyebilirsiniz.

Alışveriş ve Site Güvenliği

Alışveriş ve Site Site Güvenliği

Oyuncax.com güvenilir mi?

Sitemizin her aşamasında güvenliğiniz için maksimum tedbirleri alıyor ve özel bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmıyoruz.


Kişisel bilgileriniz bizimle güvende!

Oyuncax olarak gerekli olmayan hiçbir bilgiyi istemiyor, paylaştığınız bilgileri üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşmıyoruz.


Her aşamada güvendesiniz.

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz bütün alanlar 128 bit SSL sertifikası ile güvence altında.

Ödeme işlemleri, yeni üyelik, üye girişi ve sipariş işlemleri de dahil özel bilgilerinizi girdiğiniz bütün alanlar 128 bit SSL sistemi ile korunmaktadır. Kilit işaretinin kapalı olduğu durumlarda girdiğiniz bilginin üçüncü şahıslar tarafından görünmesi mümkün değildir.


Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmiyor.

Oyuncax, hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerini kaydetmez. Girdiğiniz kart bilgileri şifrelenerek anında bankaya gönderilir.

SSL sertifikası ile korunan ödeme aşamasında girdiğiniz bilgileri personelimizin dahi görmesi mümkün değildir.


Dilediğin gibi öde!

Kredi kartı ile alışveriş yapmak zorunda değilsiniz. 6 farklı ödeme seçeneği arasından dilediğinizi tercih etmekte özgürsünüz.


SSL Sertifikası nedir?

SSL (Secure Socket Layer) Güvenli Giriş Katmanı anlamına gelen, bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin korunmasını sağlayan güvenlik protokolüdür.

Sitemizde bilgi girişi yaptığınız bütün alanlarda http:// yerine https:// şeklindeki güvenli alanda işlem yapılır. Bu aşamada web tarayıcınızdaki kilit işaretinin kilitli konumda olduğunu görebilirsiniz.

 

Güvenliğiniz hakkında her konu için 0 212 5153325 nolu telefonu arayabilir veya iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.

 


KobiMaster