Email Listesi
Not: Duyurulardan haberdar olmak için email adresinizi listeye ekleyebilirsiniz.

İptal, İade ve Ürün Değişim İşlemleri

Para İade Garantisi

Oyuncax, tüketici lehine hareket etmeyi, her türlü sorun ve taleplere hızla yanıt vererek %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya azami gayret göstermektedir.

Cayma Hakkı ve İade İşlemleri

Daha önce satın almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir gerekçe belirtmeksizin 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan iade ve değişim formunu doldurarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İade edilecek ürünün bizim belirteceğimiz kargo firması ile gönderilmesi halinde kargo bedeli tarafımıza ait olacaktır.

Ürün iade edilirken teslimat sırasında gönderilen orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. Orjinal faturanın bulunmadığı durumlarda maalesef iade işlemi gerçekleştirilemez.

Kişiye özel hazırlanmış ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Teslimat Aşamasında Ürünün Zarar Görmesi.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Paketin zarar gördüğünü bize bildirmeniz halinde siparişiniz ile ilgili çalışmalara başlanacak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlanacaktır.


 


KobiMaster