100 TL üzeri kargo ücretsizTelefon ile sipariş

Oyun Çadırı+ Oyuncak Helikopter
Oyuncak araba'dan sonra çocukların en çok ilgisini oyuncak helikopter ve oyuncak uçak'lar çekmektedir. Hayal dünyasında uçmak isteyen ve uçmayı hayal eden çocuklar için rengarenk ve farklı özelliklere sahip oyuncak helikopter modellerini burada bulabilirsiniz.

Işıklı, sesli veya yapboz bloklar'dan oluşan helikopter oyuncakları hem çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirecek hem de hoşça vakit geçirmesini sağlayacak.

Ayrıca 7-8 yaş üzeri çocuklar için kumandalı helikopter kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Markalar
Mega Bloks


+ Oyuncak Helikopter
Uçmak ve uçan şeyleri kontrol etmek çocukların en büyük tutkularından biri olmuştur. Göklerde olmak, ulaşılmaz olmak, özgür olmak cezbetmiştir her daim hepimizi. Teknolojinin ilerlemesiyle artık en ufak eşyaları bile uçurabilecek yöntemlere sahibiz. Bu da uçma tutkumuzu tatmin etmemize imkan veren son derece büyüleyici oyuncak helikopter ve uçakların var olmasına olanak sağlıyor. Bu kategoride son yılların gözdesi, en kaliteli oyuncak helikopterleri bulabilirsiniz.

Son zamanlarda artık çocuklar da istiyor. Tabii ki ilk ilgi gösterdiği araçlar oyuncak helikopter ve oyuncak uçak yer alıyor.
Oyuncak helikopter kategorimizde, çeşitli helikopter modellerinin yanında polis helikopteri, itfaiye helikopteri ve helikopter oyun setleri'ni bulabilirsiniz.

KobiMaster