100 TL üzeri kargo ücretsizOkul Çantaları

Telefon ile sipariş

Markalar
Blue Focus Dıy Toy Hasbro Monopoly Ravensburger
Bubu Educa Kırkpabuç Orchard Rubiks
Clementoni Gizzy Game Ks Games Pal Oyuncak Wooden Toys
Crazy Cubes
1 2 3
 
Clementoni 13279 Cars Memo Basic Hafıza Kartları
%15 KAZANCINIZ 3,75 TL Hızlı Gönderi
24,99 TL
21,24 TL
Clementoni 13480 Minnie Mouse Memo Basic Hafıza Kartları
%15 KAZANCINIZ 3,75 TL Hızlı Gönderi
24,99 TL
21,24 TL
Clementoni 64272 Pepee Memo Hafıza Kartları
%15 KAZANCINIZ 3,75 TL Hızlı Gönderi
24,99 TL
21,24 TL
Educa 13945 Mickey Mouse Sihirbazlık Seti
%15 KAZANCINIZ 8,98 TL Hızlı Gönderi
59,90 TL
50,91 TL


+ Oyun - Oyunlar ve Eğlence

Bilgisayar ve Konsol Oyunları

Günümüzde sosyal ilişkilerden gündelik işlerimize kadar hayatımızın her noktasının içinde olan teknoloji ve bilgisayarlar artık çocukların ve gençlerin gelişiminin vazgeçilmez bir parçası. İçinde bulunduğumuz bilgisayar çağında çocukların teknolojiyle olan ilişkilerini eğlenceli ve öğretici şekilde kurmalarına yardımcı olan en önemli araçlar ise bilgisayar ve konsol oyunları. Gelişim süreçlerinde en az oyuncaklar kadar yer tutan bilgisayar ve konsol oyunları, çocuklara; paylaşımı, rekabeti, mantıksal düşünceyi, analiz yapmayı ve strateji kurma becerisini öğreten renkli ve gizemli bir dünyanın kapılarını açıyor.

Sony PlayStation’ın PS2, PS3, PS Vita ve PSP modellerinden Microsoft Xbox 360’a, Nintendo’nun DS, Wii ve 3DS konsollarından kişisel bilgisayarlara kadar tüm konsol ve sistemlere uygun yüzlerce oyunu ve teknoloji harikası konsolları bu kategori altında derledik. Aksiyondan stratejiye, spordan müziğe, yarıştan bulmacaya kadar tüm türlerden farklı oyunları ve en ileri seviye oyun konsollarını sunduğumuz bu kategoride hem çocukların hem de onlarla beraber büyüklerin keyifle oynayacağı birbirinden kaliteli ürünleri bulabilirsiniz.

Masa Oyunları

Masa oyunları da en az oyuncaklar ve video oyunları kadar çocukların gelişimi için önemli. Tüm aileyi biraraya getiren, tatlı bir rekabeti, hızlı düşünmeyi ve en eğlenceli saatleri vaadeden masa oyunları bu kategoride. Okey, tavla, satranç gibi klasikleşmiş oyunlardan Tabu, Monopoly, Scrabble gibi çağımızın en renkli kutu oyunlarına kadar birbirinden keyifli ürünler sizleri bekliyor.


KobiMaster