Aradığın bütün şişme havuz modelleri oyuncax.com'da seni bekliyor.

Bazen en yakın havuz veya deniz o kadar da yakın değildir yahut da insanın kendi evinde, bahçesinde, ailesiyle olmasının rahatlığı öyle baskın gelir ki yazın bunaltıcı sıcağından kaçmanın en keyifli yolu şişme bir havuz olur. Neyse ki, şişme havuzlar onlarca rengi, çeşidi ve boyutuyla elimizin altında ki bu sorunu rahatça aşabiliyoruz. Biz de sizler için bulabileceğiniz en güzel ve en kaliteli şişme havuz çeşitlerini bir araya getirdik. Minik bebeklerin güvenle serinleyip oynayabilecekleri ve bir yandan da havuza, suya girmeye ve yüzmeye ısınacakları küçük havuzları şişme bebek havuzu başlığında bulabilirsiniz.

Daha büyük çocukların su keyfini saatlerce çıkarıp en güzel çocukluk anılarını güvenle biriktirecekleri havuzlar ise şişme çocuk havuzu kategorisinde.

Tabii ki havuz keyfi sadece miniklerin değil; büyüklerle beraber bütün aileyi suda buluşturup hakiki havuz eğlencesini bahçenize taşıyan ürünlerse şişme aile havuzu kategorisinde.

Şişme oyun havuzu kategorisinde ise mini bir oyun parkıyla havuzun benzersiz bir bileşimi olan, adete minyatür bir su parkını bahçenizde yükselten rengarenk oyun havuzlarını bulabilirsiniz.

Tüm bu şişme ürünlere can vermenize yardımcı olacak elektronik ya da mekanik tüm pompalar ise şişirme pompaları başlığında sizlerle.

 Bestway ve İntex şişme havuz modellerinden birisini seçin ve hemen eğlenceye başlayın.


İlginizi çekebilecek diğer ürün kategorileri


Markalar

KobiMaster